Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Startuje I edycja konkursu Najlepsze Kołobrzeskie 2022

Ideą Konkursu jest stworzenie przedsiębiorcom z miasta Kołobrzeg możliwości promocji swoich wyjątkowych produktów, usług i wydarzeń wyróżniających się wysoką jakością, niepowtarzalnością, jak również wiarygodnością. „Najlepsze kołobrzeskie” upowszechnia zasady rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej, wspiera i promuje lokalną przedsiębiorczość i inicjatywy gospodarcze.

Nagroda główna dla zwycięskiej Firmy to 10 000 zł .
Nie zwlekaj ! Zgłoszenia przyjmujemy do 16 września.

Finałowa Gala podczas, której zostanie wręczona nagroda odbędzie się 7 października 2022 roku w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.
Więcej informacji dostępnych jest w Kołobrzeskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Unii Lubelskiej 33b, tel. 690 902 048, kcrp@um.kolobrzeg.pl

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama