Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Już wiemy co tak śmierdzi w Kołobrzegu

Mieszkańcy skarżą się na uciążliwy odór, jaki unosi się dziś nad Kołobrzegiem. Warto zauważyć, że co jakiś czas tak się dzieje. W niektórych częściach miasta nie da się nawet otworzyć okna, a internauci piszą, że wprost zbiera na wymioty. Podejrzenia padały na oczyszczalnię ścieków, ale skontaktował się z nami prezes wodociągów Paweł Hryciów i poinformował nas, że udało się odnaleźć sprawcę. Na polach pomiędzy węzłem S6, a Niekaninem jeden z rolników rozsypywał kurzy nawóz. Okazało się, że robi to zgodnie z prawem i sztuką rolniczą. W tej sprawie interweniował dziś również wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek. Prace na polu zostały dziś wstrzymane. Gdyby spadło trochę deszczu z pewnością zapach nie byłby tak intensywny.

foto ilustracyjne Ministerstwa Infrastruktury

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama