Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Posłowie PO: Wydarzenia na Odrze to największa katastrofa w Polsce [wideo]

Janusz Gromek oraz Marek Hok zwołali konferencję prasową w temacie katastrofy ekologicznej na Odrze. Gościem konferencji był senator Wadim Tyszkiewicz, który aktualnie wypoczywa w Kołobrzegu. Jak powiedział gość na konferencji, to, co wydarzyło się nad Odrą, to największa katastrofa w Polsce. Na odcinku lubuskim wybudowano porty, przystanie, tętniło to życiem. Teraz ci ludzie płaczą, są zrozpaczeni. W czwartek w Senacie,  zapadnie decyzja o złożeniu wniosku do prokuratury przeciwko osobom, które nie stanęły na wysokości zadania, narazili Polaków na utratę zdrowia i życia, wiedząc, że jest katastrofa. Mówiono również o tym, że długo lekceważono to co dzieje się na Odrze, a kąpały się w niej dzieci i osoby dorosłe. Przespano również wysyłkę alertów RCB. Marek Hok wskazywał, że zrzuca się odpowiedzialność na opozycję na stronę niemiecką. Ktoś musi za to wziąć odpowiedzialność. Osoby odpowiedzialne muszą zostać ukarane.

Janusz Gromek komentował, że odstrzelenie prezesa Wód Polskich, że prezes źle funkcjonował, to instytucja partyjno pisowska. Powinni w niej zasiadać fachowcy.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama