Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Druhna z OSP Charzyno Miss Wdzięku Województwa

Jest nam niezmiernie miło poinformować że nasza druhna Ewa została "Miss Wdzięku Województwa Zachodniopomorskiego 2022" festiwalu "Polska od kuchni". - napisali strażacy na swoim profilu na portalu społecznościowym ochotnicy z Charzyna.

Przez całe lato w różnych regionach Polski odbywa się Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich. Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Miss wybrała 14 najbardziej inspirujących kobiet w każdej kategorii wiekowej województwa zachodniopomorskiego, które zaprezentowały się w dniu 14 sierpnia w Koszalinie. Pierwsze miejsce, a tym samym koronę miss zdobyła Ewa Dyś.

Ogólnopolski Finał Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” odbędzie się 01. października 2022 r. w Warszawie na błoniach PGE Narodowego, gdzie konkurować będą ze sobą reprezentantki każdego z województw. Ewie serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w Finale Ogólnopolskim oraz z całych sił kibicujemy i trzymamy kciuki.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama