Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

5 października 2022    |    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
5 października 2022    
    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jacht osiadł na mieliźnie wychodząc z portu

Trwa piękny i słoneczny długi weekend. Nie tylko lądem przybyli turyści. Spory ruch odnotowano w portach wpływają jachty, łódki, motorówki. Zdarzają się też sytuacje niebezpieczne jak w Mrzeżynie. Środkiem toru wodnego z portu w morze wychodził jacht. Niestety zamiast trzymać się falochronu zachodniego gdzie jest głębiej płynął środkiem, tam wpłynął na mieliznę o którą zahaczył. Na początku sternik z załogą próbowali sami ruszyć jednostkę, niestety nie udało im się to. Z pomocą przybył skuter wodny. Ten jednak nie dał rady poruszyć jachtem. Po kilku minutach zjawiło się mocniejsze wsparcie. Motorówka, swoją mocą pomogła obrócić jacht i zawróciła go do portu.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama