Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Trwa Street Food Polska Festival w Kołobrzegu

Street Food Polska Festival powrócił do Kołobrzegu. Od piątku do niedzieli na placu przed Stadionem Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka zaparkowały najlepsze food trucki z kuchnią z różnych stron świata. Znajdziemy tu potrawy kuchni hiszpańskiej, amerykańskiej, azjatyckiej czy polskiej. Dania mięsne i wegetariańskie. Coś na słodko i słono. Znajdziemy też pyszną kawę i złociste napoje. Jest też strefa dla najmłodszych. Każdy znajdzie coś pysznego dla siebie. Najwyższa jakość gwarantowana przez Street Food Polska.
Festiwal można odwiedzać jeszcze przez 2 dni :
13.08. (sobota): 11.00-22.00
14.08. (niedziela): 11.00-21.00

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama