Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

24 września 2022    |    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
24 września 2022    
    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Przetarg na rozbudowę żłobka o 5 mln zł droższy - miasto dołoży

Dziś po południu opublikowano informację z otwarcia ofert na rozbudowę żłobka "Krasnal" przy ul. Bogusława X. Wpłynęły dwie oferty. Pierwsza na kwotę ponad 11,77 mln zł, została złożona przez konsorcjum z liderem WS sp. z o.o. z Kołobrzegu. Ta sama firma remontuje obecnie piwnice ratusza. Druga oferta na kwotę ponad 12,66 mln zł została złożona przez firmę Usługi Remontowo Budowlane Sebastian Iwicki z gminy Dygowo. Przetarg nie został na razie rozstrzygnięty, gdyż w budżecie, miasto zabezpieczyło tylko 7 mln zł. Obecna sytuacja gospodarcza spowodowała znaczny wzrost inwestycji i jak się okazuje, gmina Miasto Kołobrzeg była na to przygotowana. Jak mówi Ilona Grędas-Wójtowicz, zastępca prezydenta miasta ds. społecznych, prezydent Anna Mieczkowska podjęła decyzję, że miasto brakującą kwotę dołoży. Bez względu na wynik przetargu, bo teraz oferty są szczegółowo analizowane, oznacza to, że inwestycja będzie realizowana. Pozwoli to zwiększyć obłożenie obiektu o 100 maluchów. Więcej o miejskich inwestycjach w rozmowie z Ewą Pełechatą, zastępcą prezydenta ds. gospodarczych (zobacz).

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama