Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

25 września 2023    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2023    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Będzie nowy parking przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej

Oferta Ogniska Pracy Pozaszkolnej cieszy się dużym zainteresowaniem kołobrzeżan. W siedzibie OPP przy ul. Mazowieckiej, jest również parking, ale jego stan pozostawia wiele do życzenia. To ma się zmienić. Inwestycja, o którą zabiegali rodzice i instruktorzy, doczeka się realizacji. - Sprzedaż OW "Gryf" pozwoli nam zrealizować wiele inwestycji, o których mówiło się od lat. Dziś na posiedzeniu Zarządu Powiatu podjęliśmy decyzję, że przystępujemy do wykonania projektu budowlanego parkingu przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej wraz z odwodnieniem terenu i zapewniam, że nie będzie to żaden "półkownik", ale szybko będziemy chcieli przejść do jego realizacji - mówi starosta Tomasz Tamborski.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama