Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

GDDKiA rozpoczyna budowę łącznika pomiędzy S6 i Rondem Patana

Jak mówi Łukasz Lendner, dyrektor zachodniopomorskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie, prace nad realizacją 1,5-kilometrowego odcinka drogi łączącej zjazd z drogi ekspresowej S6 (Kołobrzeg Wschód) trwają od kilku lat. To kwestia opracowań środowiskowych, projektowych czy wykupu gruntów. Najważniejszym elementem, zdaniem dyrektora, jest wiadukt nad wjazdem do Budzistowa. Za omówienie rozwiązań z mieszkańcami, dyrektor dziękował posłowi Czesławowi Hocowi (PiS). - Dojazd nad morze był drogą przez mękę - wskazuje Hoc. Ale ma się to zmienić. Inwestycja zakończy się w kwietniu 2024 roku i doprowadzi ruch z drogi S6 na trzeci etap obwodnicy i dalej do portu kołobrzeskiego. Droga będzie miała dwie jezdnie po dwa pasy.
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama