Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

11 sierpnia 2022    |    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
11 sierpnia 2022    
    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Planowanie remontów w Zespole Szkół Morskich

Czas wakacji to najlepszy moment na odświeżenie oraz remont szkolnych klas i pomieszczeń. W Zespole Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu najpilniejszego remontu wymagają pomieszczenia warsztatów szkolnych i praktyk zawodowych. Dyrektor szkoły Lech Pieczyński po oprowadzeniu starosty Tomasza Tamborskiego po pracowni wskazał, jakie prace remontowe są konieczne do przeprowadzenia, w tym wymiana posadzek czy odmalowanie ścian. - Remonty w placówkach oświatowych są konieczne. Obecnie poprosiłem dyrektora o przestawienie kosztorysu wykonania niezbędnych prac, tak aby jeszcze w te wakacje rozpocząć przynajmniej część z nich. Zarząd Powiatu konsekwentnie dąży do poprawy stanu obiektów oświatowych, tak aby młodzież mogła zdobywać wiedzę i szkolić swoje umiejętności praktyczne w lepszych warunkach pod względem komfortu, estetyki i bezpieczeństwa - mówi Tomasz Tamborski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama