Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Związkowcy piszą, że nie chcą podziałów pracowników w Komunikacji

Po poniedziałkowej konferencji prasowej Związkowej Alternatywy (zobacz), dziś otrzymaliśmy pismo w postali listu otwartego Związku Zawodowego Komunikacji Miejskiej RP. To kolejna publikacja w związku z sytuacją w miejskiej spółce przewozowej. Widać tam konflikt związkowców, gdzie jedni podjęli się działań podbijając stawkę i żądając więcej dla pracowników niż pozostali. Dziś związkowcy informują o nie do końca - ich zdaniem - uczciwych praktykach i rzetelnych informacjach (patrz pismo poniżej). Z kolei szef Związkowej Alternatywy zapowiedział sprostowanie po publikacji innego listu związkowców z Komunikacji Miejskiej. Trwa więc przerzucanie się pismami - na razie tyle.


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama