Clear Sky

11 sierpnia 2022
    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Związki z Komunikacji o Związkowej Alternatywie - bez znieczulenia

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami gorącej atmosfery w Komunikacji Miejskiej. O powstaniu nowego związku pisaliśmy w weekend (przeczytaj). Dziś do sprawy ustosunkował się prezes miejskiej spółki przewozowej (zobacz), a przed południem odbyła się konferencja Związkowej Alternatywy, która domaga się podwyżek (zobacz). Do sprawy odniosły się także działające w Komunikacji Miejskiej dwa związki zawodowe, które nie zgadzają się z wieloma twierdzeniami nowego związku, a nawet zarzucają mu kłamstwo. Pismo związkowe, które wpłynęło do naszej redakcji, zamieszczamy poniżej.