Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Turniej Tańca „Kołobrzeski Konkret Taneczny”

18 czerwca w Kołobrzegu odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca „Kołobrzeski Konkret Taneczny” o Puchar Prezydenta Miasta. Taneczne zawody zorganizowało Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe Vigor, Szkoła Tańca VSDS oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta. Wydarzenie wspierane było przez wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu.

W tegorocznej edycji turnieju udział wzięło ponad 200 tancerzy m.in. z Koszalina, Szczecina, Poznania, Gdyni, Kołobrzegu, Wolsztyna, Darłowa, Lubonia, Suchego Lasu.

Prezentacje w kategoriach taniec współczesny, waacking, freestyle oraz hip hop oceniło topowe jury w składzie: Milena Chwiłka (Poznań), Pawel Sokół Sokołowski (Gdańsk), Paweł Zielski (Szczecin). Turniej poprowadził Dziarsky (Kołobrzeg), a o najlepszą muzykę w kategoriach hip hop zadbał Dj Bizon (Piła). Podczas oczekiwania na rozdanie nagród specjalnie dla uczestników turnieju wystąpił dobrze znany kołobrzeskiej widowni Majlos.

Turniej miał na celu popularyzację amatorskich zespołów tanecznych z całej Polski, promowanie dziecięcej i młodzieżowej twórczości tanecznej oraz rozwijanie talentów estradowych. Była to wspaniała okazja do wymiany pomysłów oraz doświadczeń w zakresie pracy z zespołami, konfrontacji umiejętności tanecznych, a także promowania tańca jako formy aktywności sportowej.

Projekt powstał dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg.

WYNIKI IV OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA „KOŁOBRZESKI KONKRET TANECZNY”

TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO DO 7 LAT
1 MIEJSCE MATYLDA WACHOWSKA SWAN DANCE KOŁOBRZEG
2 MIEJSCE GABRYSIA WOJARSKA SWAN DANCE KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO 8-10 LAT
1 MIEJSCEOLGA NAB IAŁEK RAMPA DANCE POZNAŃ
2 MIEJSCE HANNA OTRĘBSKA SWAN DANCE KOŁOBRZEG
3 MIEJSCE JULIA KORZENIOWSKA MORSKA KRAINA KOŁOBRZEG
4 MIEJSCE NINA GOLENIOWSKA SWAN DANCE KOŁOBRZEG
4 MIEJSCE KALINA KUŻOWNIK SWAN DANCE KOŁOBRZEG
5 MIEJSCE MILENA GLECZMAN SWAN DANCE KOŁOBRZEG
6 MIEJSCE JULIA KULBICKA SWAN DANCE KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO 11-13 LAT
1 MIEJSCE MAJA MAJCHER SWAN DANCE KOŁOBRZEG
2 MIEJSCE WERONIKA LESIAK SWAN DANCE KOŁOBRZEG
3 MIEJSCE NATALIA KANAS SWAN DANCE KOŁOBRZEG
4 MIEJSCE TOSIA KASPRZAK ZAJA KOŁOBRZEG
5MIEJSCE ZOSIA WICHŁACZ ZAJA KOŁOBRZEG
6 MIEJSCE KLARA SZUBRYT SWAN DANCE KOŁOBRZEG
7 MIEJSCE HANNA JAGNIEWSKA SWAN DANCE KOŁOBRZEG
8 MIEJSCE AMELIA SKUBISZ SWAN DANCE KOŁOBRZEG
9 MIEJSCE WERONIKA WAJDA SWAN DANCE KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO 14+ LAT
1 MIEJSCE KINGA INIA NUCKOWSKA CZEBA SIĘ WYLUZOWAĆ POZNAŃ
2 MIEJSCE OLIWIA ŁĄCKA SWAN DANCE KOŁOBRZEG
3 MIEJSCE MAKSYMILIAN GLECZMAN SWAN DANCE KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY DUETY 8-10 LAT
1 MIEJSCE OLGA NABIAŁEK, IWO SZCZEPANIAK RAMPA DANCE POZNAŃ
2 MIEJSCE JULIA KULBICKA, LENA JANIA SWAN DANCE KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY DUETY 11-13 LAT
1 MIEJSCE WERONIKA LESIAK, MAJA MACHUT SWAN DANCE KOŁOBRZEG
2 MIEJSCE KLARA SZUBRYT, NATALIA KANAS SWAN DANCE KOŁOBRZEG
3 MIEJSCE ZOSIA PRYĆ, PAULINA WOJARSKA SWAN DANCE KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY DUETY 14+ LAT
1 MIEJSCE ZUZANNA STĄPOR, OLIWIA ŁĄCKA SWAN DANCE KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY MINI FORMACJE 8-10 LAT
1 MIEJSCE BARBI SWAN - SWAN DANCE KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY MINI FORMACJE 11-13 LAT
1 MIEJSCE EMERALD SWAN - SWAN DANCE KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY MINI FORMACJE 14+ LAT
1 MIEJSCE SAPHIRE SWAN – SWAN DANCE KOŁOBRZEG
2 MIEJSCE VSDS POWER MOMS – VSDS KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY FORMACJE DO 7 LAT
1 MIEJSCE SWAN DANCE I – SWAN DANCE KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY FORMACJE 8-10 LAT
1 MIEJSCE SWAN DANCE III – SWAN DANCE KOŁOBRZEG
2 MIEJSCE SWAN DANCE II – SWAN DANCE KOŁOBRZEG

TANIEC WSPÓŁCZESNY FORMACJE 11-13 LAT
1 MIEJSCE SWAN DANCE IV – SWAN DANCE KOŁOBRZEG
TANIEC WSPÓŁCZESNY FORMACJE 14+ LAT
1 MIEJSCE SWAN DANCE V – SWAN DANCE KOŁOBRZEG

WAACKING SOLO OPEN
1 MIEJSCE KARPIU
2 MIEJSCE NATALIA KOWALSKA - KOSZALIN
3 MIEJSCE KINGA INIA NUCKOWSKA - CZEBA SIĘ WYLUZOWAĆ POZNAŃ

HIP HOP SOLO DO 7 LAT
1 MIEJSCE PATRYCJA SIWIERA – KING DANCE KOSZALIN
2 MIEJSCE ZOSIA GRAJEWSKA – TOP TOYS KOSZALIN
3 MIEJSCE JAŚMINA OCHOCKA – KING DANCE KOSZALIN
4 MIEJSCE JULIA KRAKOWIAK – TOP TOYS KOSZALIN
5 MIEJSCE ZUZANNA MALANOWSKA – TOP TOYS KOSZALIN
6 MIEJSCE LIWIA ŁASZEWSKA - GDYNIA

HIP HOP SOLO 8-10 LAT
1 MIEJSCE AGATA GRYCZA - RAMPA DANCE POZNAŃ
2 MIEJSCE OLIWER KOCOŃ - WOLSZTYN
3 MIEJSCE ZOFIA KUZEMCZAK – S-TEN DARŁOWO
4 MIEJSCE ANTONINA DUSZA – S-TEN DARŁOWO
5 MIEJSCE LENA SUSZEK – S-TEN DARŁOWO
6 MIEJSCE LAILA DARABASZ – VSDS KOŁOBRZEG
7 MIEJSCE LAYLA HARRIS – VSDS KOŁOBRZEG
8 MIEJSCE LENA KOPAL – S-TEN DARŁOWO

HIP HOP SOLO 11-13 LAT
1 MIEJSCE EMILIA FURMAŃSKA – HOODMOOD KOSZALIN
2 MIEJSCE OLIWER KOCOŃ - WOLSZTYN
3 MIEJSCE ZOSIA OSSOWSKA – BEEZONE PIŁA
4 MIEJSCE MAŁGORZATA CHOROSTIN – VSDS KOŁOBRZEG
5 MIEJSCE JULIA TALKOWSKA – HOODMOOD KOSZALIN
6 MIEJSCE LAURA SZATKOWSKA – HOODMOOD KOSZALIN
6 MIEJSCE MARYSIA KOBER – HOODMOOD KOSZALIN
6 MIEJSCE HANNA GRYCZA - RAMPA DANCE POZNAŃ

HIP HOP SOLO 14+ LAT
1 MIEJSCE KARPIU
2 MIEJSCE KINGA INIA NUCKOWSKA - CZEBA SIĘ WYLUZOWAĆ POZNAŃ
3 MIEJSCE MILENA MARKOWSKA – HOODMOOD KOSZALIN
4 MIEJSCE AGATA BLANDZI - CZEBA SIĘ WYLUZOWAĆ POZNAŃ
5 MIEJSCE JOANNA NAJMROCKA – HOODMOOD KOSZALIN
6 MIEJSCE PAULINA KAPUŚCIŃSKA – HOODMOOD KOSZALIN
7 MIEJSCE ZUZANNA WÓJCIK – ASTRA SZCZECIN

HIP HOP DUETY DO 7 LAT
1 MIEJSCE KAJA SZATKOWSKA, MELLA MCKNIGHT – HOODMOOD KOSZALIN

HIP HOP DUETY 8-10 LAT
1 MIEJSCE ANTONINA DUSZA, ZOFIA KUZEMCZAK - S-TEN DARŁOWO
2 MIEJSCE EMILIA SERĘGA, JULIA REMBIŚ – TOP TOYS KOSZALIN
3 MIEJSCE OLA JANUSZ, HANIA KOŚCIUSZKO – DSD KOSZALIN
4 MIEJSCE JULIA PIERZYNA, OLA BIELAŃCZUK – TOP TOYS KOSZALIN

HIP HOP DUETY 11-13 LAT
1 MIEJSCE AGATA GRYCZA, HANNA GRYCZA - RAMPA DANCE POZNAŃ
2 MIEJSCE WIKTORIA FAJCHO, ŻENIA HUDZYKIWICZ – DSD KOSZALIN
3 MIEJSCE MAŁGORZATA CHOROSTIN, LAYLA HARRIS – VSDS KOŁOBRZEG
4 MIEJSCE LENA URBAŚ, ZUZIA CZAJKOWSKA – TOP TOYS KOSZALIN
5 MIEJSCE LENA STEFANIW, LENA CZYŻEWSKA – TOP TOYS KOSZALIN

HIP HOP DUETY 14+ LAT
1 MIEJSCE ALICJA CZUGAŁA, JULIA KOWALCZYK - VSDS KOŁOBRZEG
2 MIEJSCE NATASZA PIEKUTOWSKA, KALINA KOT - DSD KOSZALIN
3 MIEJSCE MARTYNA JAKUBIAK, JULIA KONCZYŃSKA - PAŁAC MŁODZIEŻY KOSZALIN

HIP HOP MINI FORMACJE DO 7 LAT
1 MIEJSCE COOL KIDS - KING DANCE KOSZALIN

HIP HOP MINI FORMACJE 8-10 LAT
1 MIEJSCE YOUNG GENERATION - HOODMOOD KOSZALIN
2 MIEJSCE DANCE ELITE - S-TEN DARŁOWO
3 MIEJSCE VSDS 78100 - VSDS KOŁOBRZEG

HIP HOP MINI FORMACJE 11-13 LAT
1 MIEJSCE THE BEAT HUNTERS - HOODMOOD KOSZALIN
2 MIEJSCE VSDS CUKSY - VSDS KOŁOBRZEG
3 MIEJSCE NEW WAVE CREW - CK105 KOSZALIN

HIP HOP MINI FORMACJE 14+LAT
1 MIEJSCE DSD – DSD KOSZALIN
2 MIEJSCE FLOW - PAŁAC MŁODZIEŻY KOSZALIN
HIP HOP FORMACJE 8-10 LAT
1 MIEJSCE VSDS 78100 – VSDS KOŁOBRZEG
2 MIEJSCE FREAKY SQUAD – KING DANCE KOSZALIN

HIP HOP FORMACJE 11-13 LAT
1 MIEJSCE VSDS CUKSY - VSDS KOŁOBRZEG
2 MIEJSCE WE JUMP – KING DANCE KOSZALIN
3 MIEJSCE CRAZY – PAŁAC MŁODZIEŻY KOSZALIN

HIP HOP FORMACJE 14+ LAT
1 MIEJSCE QUALITY CREW – HOODMOOD KOSZALIN
2 MIEJSCE CONNECTION CREW – HOODMOOD KOSZALIN

FREESTYLE DO 7 LAT
1 MIEJSCE – VSDS KIDS DANCE CLUB – VSDS KOŁOBRZEG
1 MIEJSCE – VSDS MINI – VSDS KOŁOBRZEG
1 MIEJSCE – VSDS COOL KIDS – VSDS KOŁOBRZEG

FREESTYLE 30+ LAT
1 MIEJSCE – VSDS POWER MOMS – VSDS KOŁOBRZEG

PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KOŁOBRZEG DLA NAJLEPSZEJ FORMACJI TURNIEJU OTRZYMAŁA GRUPA QUALITY CREW ZE SZKOŁY TAŃCA HOODMOOD W KOSZALINIE.

Ogromne gratulacje dla wszystkich tancerzy! Do zobaczenia za rok na V edycji turnieju.
Fotorelację z turnieju wykonał Jakub Rogula – ROGULARAW

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama