Light Snow

1°C

Kołobrzeg

8 grudnia 2022    |    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
8 grudnia 2022    
    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Znowu problemy z chińskimi lampionami szczęścia

W sobotę wieczorem około 23, na plaży w Sarbinowie ktoś zobaczył spadający obiekt do morza. Poinformował więc służby ratunkowe. Na miejsce zadysponowano spore siły i środki wypłynęła jednostka SAR z Kołobrzegu i Gdyni, zadysponowano ratowników WOPR, Policję, ZRM, a także okoliczne jednostki OPS i zastęp nurków z Koszalina. Po przybyciu pierwszych jednostek na miejsce okazało się, że do morza wpadł chiński lampion. W tym roku to pierwsze takie zdarzenie. Przy okazji przypominamy, że poprzez nieodpowiednie użytkowanie oraz wypuszczanie lampionów z otwartym ogniem w niekontrolowanych warunkach atmosferycznych możemy przyczynić się do spowodowania dużego niebezpieczeństwa pożarowego oraz podlegać odpowiedzialności z Kodeksu Wykroczeń i Kodeksu Karnego.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama