Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

11 sierpnia 2022    |    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
11 sierpnia 2022    
    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tłumy na zlocie Foodtrucków przy stadionie na Śliwińskiego

To już kolejny pyszny zlot foodtracków w Kołobrzegu przy Stadionie Miejskim, który organizowany jest we współpracy ze Street Food Polska. Jesteś na wakacjach i chciałbyś spróbować potraw nie tylko w morskim klimacie? Przez cały weekend karmią foodtracki serwujące kuchnię z całego świata, od typowo amerykańskich burgerów po azjatyckie pierożki, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, turystów na Święto Smaków! Czeka na Was również piwo z lokalnego browaru! Przygotowano też strefę dla Maluchów, dmuchane zamki, oraz muzykę na żywo. Impreza odbywa trwa do niedzieli do 21:00 włącznie.

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama