Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tu będą trafiać nasze śmieci - wielomilionowa inwestycja

Segregacja jest faktem. Od kilku lat mieszkańcy przyzwyczajają się do zmian w polityce śmieciowej, które wprowadzili rządzący, a co więcej, jeszcze za to płacą. W Korzyścienku, Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska realizuje potężną inwestycję związaną z segregacją odpadów. Zastąpi ona funkcjonującą i przestarzałą instalację działającą w ramach Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych. W ramach realizowanego zadania zostanie wykonana modernizacja instalacji mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów, a także powstania linia technologiczna zintegrowana z linią MBP – sortownia w Korzyścienku. Celem instalacji jest separacja frakcji i dopełnienie segregacji tak, aby Kołobrzeg spełniał normy unijne w zakresie segregacji odpadów i w przyszłości uniknął kar. Koszt inwestycji to niemal 35 mln zł netto.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama