Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

11 sierpnia 2022    |    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
11 sierpnia 2022    
    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zakaz wjazdu do portu do najtańszych nie należy...

13 czerwca zmieniła się organizacja ruchu w porcie. Zjazd z ulicy Towarowej na Morską kończy się znakiem B-1 "zakaz ruchu w obu kierunkach". Pomimo, że zmiana organizacji ruchu obowiązuje już od prawie miesiąca i dotyczy ona także osób niepełnosprawnych prowadzących pojazdy mechaniczne, spora część kierowców niewiele robi sobie z tego ograniczenia. Szczególnie turyści udają, że znaku nie widzą i wjeżdżają sobie do portu, choć powinni jechać przez ulicę Cichą i stamtąd skręcać w ulicę Morską.

Wybraliśmy się dziś w to miejsce przyglądając się kierującym czy zwracają uwagę na znaki. Wszyscy przez 30 minut naszego pobytu przejechali przez znak nawet nie zatrzymują się. Zapytaliśmy dziś w Straży Miejskiej jak wyglądają działania strażników na Morskiej. Od początku wprowadzenia zmian strażnicy interweniują tam codziennie. Do tej pory strażnicy przeprowadzili 116 postępowań karnych, wystawili 89 mandatów na kwotę 11 tys 350 zł oraz  7 pouczeń. Swoje działania prowadzi też często policja. Ale nikt ze służb nie posiada takich mocy przerobowych aby patrole stały tam cały dzień.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama