Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Temat Głazu Katyńskiego odłożony na później

12 głosami ZA, radni na środowej sesji Rady Miasta zadecydowali o zdjęciu uchwały z porządku obrad. Inicjatorem zdjęcia uchwały był Dariusz Zawadzki w imieniu klubu Kołobrzeskich Razem. Jacek Woźniak powiedział naszej redakcji po sesji :  Nie ja byłem autorem tego projektu, ale wiem, że gdyby nie był uzgodniony z rządzącymi, to nikt by go nie składał. Ktoś obiecał i nie dotrzymał słowa. Ktoś okazał się być niepoważnym, delikatnie mówiąc. Irytuje mnie, jak ktoś twierdzi, że dęby katyńskie posadzone zostały tam "na dziko". Decyzję o lokalizacji podjął Prezydent Gromek, a za czasów Anny Mieczkowskiej dosadzono kolejny dąb. O tym, że dęby rosną na dziko mówił na sesji przewodniczący Rady Bogdan Błaszczyk, nie zgodził się z tym stwierdzeniem radny Woźniak, przywołując artykuł naszego portalu z uroczystego nasadzenia dębów. Zanim to nastąpiło przetoczyła się prawie 30 minutowa dyskusja na ten temat.

Dyskusja jest dostępna pod poniższym linkiem.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama