Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

6 października 2022    |    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
6 października 2022    
    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Miami? Nie to Kołobrzeg!

Wyglądają jak znane nam z telewizji domki dla ratowników w Miami Beach. W tym roku po raz pierwszy pojawiły się 3 nowe stanowiska dla ratowników. Zakupił je Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tym roku zakupiono 3 sztuki, znajdują się one na plaży centralnej, przy pomniku Zaślubin oraz na plaży zachodniej przy TRMie. Domki wyposażone są w rolety z każdej strony, chronią ratowników przed deszczem i wiatrem. W środku znajduje się też sprzęt niezbędny do ratowania ludzkiego życia. Do tej pory ratownicy nie mieli takich komfortowych warunków i kryli się przed deszczem pod łódkami.

Ratownicy proszą też plażowiczów szczególnie wieczorem przebywających na plaży o nie niszczenie tych domków. Przy plaży centralnej dwukrotnie w ciągu kilku dni włamywano się do jednego i niszczono go.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama