Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pisaliśmy o toalecie na skwerze. Byliśmy w środku i już nam się odechciało...

O toalecie na Skwerze Pionierów pisaliśmy przy okazji długiego weekendu (przeczytaj). Przy okazji nagraliśmy filmik, jak drzwi się nie otwierają, bo potem okazało się, że wszystko działa. Nie wchodzimy w szczegóły tamtej sytuacji. Teraz, na wakacje, toaleta jest otwarta i bezpłatna. Wreszcie udało nam się zerknąć do środka. Stan tego miejsca należy określić co najmniej jako mocno wyeksploatowany. Sam stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Nam się odechciało, choć zdajemy sobie sprawę, że ktoś mocno zdesperowany, skorzysta...

Jak mówił kilka tygodni temu rzecznik prasowy prezydenta, toaleta ma zostać wymieniona. Zapewne w tym sezonie to nie nastąpi, a to oznacza, że na pewno nie jest to miejsce godne najlepszego miejsca do życia.


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama