Scattered Clouds

19°C

Kołobrzeg

5 lipca 2022    |    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
5 lipca 2022    
    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Jak zostać społecznym opiekunem kotów?

Urząd Miasta w Kołobrzegu zachęca mieszkańców do wstępowania w szeregi społecznych opiekunów kotów wolno żyjących! Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, zamieszkującą na terenie Gminy Miasto Kołobrzeg i dobrowolnie sprawujesz opiekę nad kotami wolno żyjącymi na terenie miasta, już teraz wypełnij wniosek o wpis do rejestru społecznych opiekunów kotów wolno żyjących. Po zweryfikowaniu danych i uzyskaniu wpisu otrzymasz legitymację, która uprawni Cię do otrzymania zakupionej przez Urząd Miasta karmy dla kotów wolno żyjących!

Społeczny opiekun kotów w ramach opieki zobowiązuje się do:
1)    ograniczania ich populacji poprzez pomoc w wyłapywaniu zwierząt do wykonania zabiegów kastracji i sterylizacji,
2)    w przypadku chorych kotów zgłaszania potrzeby leczenia lekarzowi weterynarii z którym Gmina Miasto Kołobrzeg ma zawartą umowę na świadczenie usług,
3)    współpracy przy wyłapywaniu zwierząt do zabiegów,
4)    pomocy w wypuszczaniu kotów w miejscach ich bytowania po przeprowadzonych zabiegach,
5)    dostarczania kotom ze swojego rejonu świeżej wody do picia oraz wykładania im pokarmu,
6)    utrzymywania w czystości miejsca opieki oraz współpracy z osobami zarządzającymi terenem w zakresie opieki nad kotami.

Wniosek o wpis do rejestru społecznego opiekuna kotów wolno żyjących i Regulamin rejestracji społecznych opiekunów kotów wolno żyjących można pobrać bezpośrednio w Urzędzie Miasta lub tutaj: kliknij.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama