Scattered Clouds

19°C

Kołobrzeg

5 lipca 2022    |    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
5 lipca 2022    
    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Ścieżka pomiędzy Bałtycką i Rybacką będzie w całości oświetlona

W styczniu tego roku pisaliśmy o montażu oświetlenia na ścieżce rowerowej. Dzięki wnioskowi do Budżetu Obywatelskiego zamontowano tam 9 lamp o wartości 63 tys.zł. Trasa ta prowadząca od ulicy Bałtyckiej do Wylotowej, jest niezwykle popularna wśród rowerzystów. Niestety, po zmierzchu jest tam ciemno, a chodzi tam dużo pieszych. 

Wczoraj na swoim profilu na portalu społecznościowym prezydent Anna Mieczkowska poinformowała - Wracamy na ciąg pieszo-rowerowy w Dzielnicy Zachodniej. W styczniu zamontowano oświetlenie na odcinku Bałtycka - Rybacka.Teraz podpisałam umowę na montaż lamp na drugim odcinku od Rybackiej do Wylotowej.

Będzie więc jaśniej i bezpieczniej.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama