Clear Sky

20°C

Kołobrzeg

1 lipca 2022    |    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
1 lipca 2022    
    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Rosną ceny benzyny, radni chcą podwyższyć opłaty za taksówki

Jeśli uchwała kołobrzeskich radnych na najbliższej sesji spotka się z uznaniem radnych, a jest mało prawdopodobne, aby było inaczej, znacznie wzrosną opłaty za podróż taksówką. Do tej pory, za pokonanie 1 km płaciliśmy 4 złote. Klub Radnych "Nowy Kołobrzeg" oraz Klub Radnych "Kołobrzescy Razem" chce, aby było to 6 złotych w taryfie zwykłej. Jako powód podwyżki, radni wskazują wzrost cen paliw i galopującą inflację. Podwyżki wejdą w życie 14 dni po opublikowaniu uchwały, czyli jeszcze w lipcu. Ciekawe, jakie jakie jeszcze podwyżki zafundują nam kołobrzescy radni, biorąc pod uwagę inflację i szalejące ceny paliw...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama