Scattered Clouds

33°C

Kołobrzeg

27 czerwca 2022    |    Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
27 czerwca 2022    
    Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Ratownicy już na kołobrzeskiej plaży

Oficjalnie wakacje rozpoczną się z ostatnim dzwonkiem w szkołach, ale już teraz na plaży pojawili się ratownicy. Z sezonu na sezon pełne zabezpieczenie kąpielisk jest coraz trudniejsze, ze względu na coraz mniejszą liczbę ratowników. Rosną ich wymagania, także zarobkowe i jest to naturalna konsekwencja sytuacji rynkowej. Większość z nich to i tak pasjonaci, ale w wakacje starają się często dorobić. A praca, wbrew pozorom, do lekkich nie należy. W tym roku, w szczycie sezonu, na kołobrzeskich plażach będzie 57 ratowników. Tylu udało się pozyskać Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama