Clear Sky

19°C

Kołobrzeg

17 sierpnia 2022    |    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
17 sierpnia 2022    
    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Cztery Błęktine Flagi dla Kołobrzegu [wideo]

Na zorganizowanej dziś konferencji prasowej w Marinie Solnej wręczono Błękitne Flagi. W tym roku w Kołobrzegu będą powiewać aż 4. To prestiżowe wyróżnienie, symbol bezpieczeństwa i komfortu. Takie wyróżnienia otrzymały 43 miejscom w Polsce. W zeszłym roku Kołobrzeg otrzymał 3 flagi w tym roku dodatkowa powędrowała do Mariny Solnej. Aby otrzymać to wyróżnienie trzeba spełnić wyśrubowane kryteria. Jakość wody, czystość plaż bezpieczeństwo nad wodą. W tym roku do pracy gotowych jest już 60 ratowników. Wyróżnienia otrzymały: Plaża Zachodnia TRM, Kąpielisko morskie Kołobrzeg Wschód „Bałtyk”, Kąpielisko morskie Kołobrzeg Wschód Kamienny Szaniec oraz Marina Solna Kołobrzeg.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama