Few Clouds

31°C

Kołobrzeg

15 sierpnia 2022    |    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
15 sierpnia 2022    
    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ruszyła budowa nowej strzelnicy

Dzięki współpracy z z Klubem Strzeleckim Kołobrzeg, ruszyła właśnie budowa nowej 25-metrowej strzelnicy z 6 stanowiskami strzeleckimi. Do tej pory klub gnieździł się w pomieszczeniach przy Hali Milenium. Można powiedzieć, że ciasne, ale własne, natomiast przestrzeń klubowa na pewno była niewystarczająca. Nowa strzelnica powstanie w wale pomiędzy halą a Kanałem Drzewnym nowej strzelnicy. Pomieszczenia będą miały długość całkowitą 33 metrów. Znajdzie się tam również miejsce na pomieszczenie socjalne, toaletę i magazyn broni. Koszt inwestycji to 4,5 mln zł, z czego 2,5 pochodzi ze środków programu "Polski Ład". Środki te otrzymała gmina Miasto Kołobrzeg. Obecna strzelnica na tyłach Hali Milenium posiada tor o długości 10 metrów i 6 stanowisk.

To niejedyna inwestycja, którą zrealizował w ostatnim czasie Klub Strzelecki Kołobrzeg. W miejscowości Kędrzyno powstała strzelnica o długości 100 metrów z dwunastoma krytymi stanowiskami strzeleckimi, o szerokości 1,5 metra każde.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama