Scattered Clouds

19°C

Kołobrzeg

5 lipca 2022    |    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
5 lipca 2022    
    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Toaleta na Skwerze Pionierów padła na długi weekend

- Będziemy wymieniać tę toaletę - tyle może powiedzieć Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta o miejskiej publicznej toalecie na Skwerze Pionierów. Kilkanaście lat temu była nowoczesna i taka europejska. Niestety, bardzo szybko się zużyła i była coraz bardziej awaryjna. Pisaliśmy o tym wielokrotnie (przeczytaj). Miasto poddało ją konserwacji, aby była czynna do sezonu. Niestety, jej reanimacja najlepiej się nie skończyła. Pomimo świecenia się zielonej lampki, drzwi się nie otwierają (miasto zgłosiło już awarię). Dlatego toaleta na centralnym placu, jakim jest Skwer Pionierów, ma przejść do historii. Miasto, jak mówi rzecznik chce ją wymienić. Toalety bowiem mają być w Kołobrzegu, ale nie tylko stać, ale także być czynne.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama