Scattered Clouds

19°C

Kołobrzeg

5 lipca 2022    |    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
5 lipca 2022    
    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Po raz pierwszy w Kołobrzegu kwiaty pojawiły się na moście

We wtorek w godzinach popołudniowych zamontowano donice na barierkach mostu przy Łopuskiego. Jak mówiła naszej redakcji ogrodnik miejska Monika Buśko - Kuś są to specjalne wandaloodporne donice. Tego wcześniej w Kołobrzegu nie było. Sięgamy po nowe wyzwania, jesteśmy uzdrowiskiem, znanym miastem i nie możemy się tego bać - mówiła  miejska ogrodnik. Kwiaty które znajdują się w donicach to : Pelargonia wisząca "Butterfly", Skretnik, Ipomea i ostnica cieniutka.

Musicie sami przyznać, że wygląda to imponująco i dodaje uroku w tym miejscu. Program jest pilotażowy. Donice są specjalnie zaprojektowane do montażu na moście.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama