Few Clouds

31°C

Kołobrzeg

15 sierpnia 2022    |    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
15 sierpnia 2022    
    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jest umowa na termomodernizację w "Koperniku"

Podpisano umowę na termomodernizację i remont dachu na budynku „A” internatu I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu. Firma, która będzie realizować termomodernizację to „Sebastian Iwicki Usługi Remontowo Budowlane” z siedzibą w Dygowie. Termin wykonania remontu ustalony został na 4 miesiące od zawarcia umowy. Łączny koszt inwestycji to 971 545 złotych. Kwota w całości pochodzi z budżetu powiatu.

- Przekazanie placu budowy nastąpi 14 czerwca. W fazie przygotowawczej prace obejmą: rozbiórkę pokrycia z dachówki, elementów drewnianych i stalowych oraz pokryć stropodachów, demontaż instalacji odgromowej i utylizację materiałów rozbiórkowych, następnie naprawę i konserwację konstrukcji stalowej, deskowania, elementów drewnianych i trzonów kominowych. Potem nastąpią roboty dekarskie, pokrycie dachówką, wymiana rynien i podbitki oraz ułożenie termoizolacji, naprawa i wymiana balustrad, krycie papą. Na koniec wykonane zostaną roboty termoizolacyjne poddasza, w tym docieplenie stropu, kominów i instalacja odgromienia - mówi starosta Tomasz Tamborski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama