Few Clouds

31°C

Kołobrzeg

15 sierpnia 2022    |    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
15 sierpnia 2022    
    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pociąg "Pirat" po raz kolejny wjechał do portu

Mocno opóźniony, ale jednak dotarł do stacji Kołobrzeg, a następnie torowiskiem przez część uzdrowiskową dojechał do portu. Mowa o pociągu "Pirat", który Turystyka Kolejowa TurKol.pl uruchomiła tradycyjnie dla dzieci i miłośników kolei z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Niestety, obok opóźnienia, najmłodszym we znaki dawała się chłodna i deszczowa pogoda. Nie zmienia to faktu, że miejscówki w historycznych wagonach zostały wyprzedane na długo przed sobotą. Dodatkowo, dla osób, które nie mogły wybrać tego połączenia, uruchomiono kurs do Ustronia Morskiego i Darłówka. Warto dodać, że we wcześniejszych latach pociąg "Pirat" prowadził parowóz. Obecnie, ze względów technicznych i problemów finansowych w utrzymaniu Parowozowni Wolsztyn, jest to niemożliwe. Tym razem pociąg prowadziła SU-42 536.


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama