Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

28 listopada 2022    |    Imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław
28 listopada 2022    
    Imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Otwarcie sezonu żeglarskiego zostało przełożone

Ze względu na niesprzyjające prognozy pogody, komisje sędziowskie regat zaplanowanych z okazji otwarcia sezonu żeglarskiego 2022 w Kołobrzegu podjęły decyzje o odwołaniu zawodów. Większość załóg nie zdołałaby dopłynąć, a bezpieczne przeprowadzenie zawodów byłoby niemożliwe. W związku z powyższym wszystkie imprezy zaplanowane na 28 maja 2022 w Porcie Jachtowym zostają przeniesione. Część oficjalna wraz z odsłonięciem polera Antoniego Szarmacha oraz regaty Trzy Perły odbędą się 4 czerwca (godziny bez zmian), natomiast Mistrzostwa Wojewódzkie w klasie laser odbędą się w późniejszym terminie o którym poinformujemy.


Informuje w komunikacie Liga Morska i Rzeczna.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama