Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

1 czerwca rozpocznie się montaż mostu przez wojsko na działkach

Prezydent Anna Mieczkowska podpisała umowę na użyczenie mostu będącego dojazdem do ogródków działkowych przy ul. 6 Dywizji Piechoty. Montaż wykona 2 Inowrocławski Pułk Inżynieryjny. Prace rozpoczną się 1 czerwca i będą trwały 2-3 dni. Most miasto otrzyma w użyczeniu - nie będzie za niego płacić - pokryte zostaną koszty jego transportu i budowy (szacunkowy koszt około 15 tysięcy złotych). Oprócz tego Miasto zapewni na czas montażu i demontażu całej infrastruktury noclegi z wyżywieniem oraz zabezpieczenie medyczne dla żołnierzy pracujących przy budowie.  Przygotowano już przyczółki i dojazd - betonowe płyty, na których będzie posadowiona konstrukcja (na zdjęciu).  Miasto będzie również zobowiązane do czynności eksploatacyjnych Między styczniem, a czerwcem 2024 roku most musi zostać zdemontowany i zwrócony do zasobów armii.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama