Broken Clouds

24°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kołobrzeski Dzień Sportu Osób z Niepełnosprawnościami [foto]

W środę 25 maja 2022 roku w hali sportowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu obchodzony był Kołobrzeski Dzień Sportu Osób z Niepełnosprawnościami.

Po dwuletniej przerwie powróciła impreza sportowa z udziałem osób z niepełnosprawnością. Kołobrzeski Dzień Sportu organizowany jest przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy „Okruszek” w Kołobrzegu z udziałem podopiecznych placówki oraz zaprzyjaźnionych kołobrzeskich ośrodków, w tym: Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, Specjalnego Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 5 oraz Środowiskowego Domu Samopomocy. Uroczystego otwarcia zawodów w imieniu starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego dokonał członek Zarządu Powiatu Mirosław Tessikowski w towarzystwie dyrektora SOSW „Okruszek” Heleny Rudzis-Gruchały. Drużyny biorące udział w zawodach miały za zadanie przejść tor z przygotowanymi konkurencjami sportowymi. Jak zawsze zawodnicy dali z siebie wszystko i walczyli z dużym zaangażowaniem. Celem imprezy jest wspólna integracja środowiska osób z różnymi niepełnosprawnościami, a także umożliwienie im aktywnego udziału w zawodach sportowy.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama