Few Clouds

31°C

Kołobrzeg

15 sierpnia 2022    |    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
15 sierpnia 2022    
    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Biuro paszportowe na Grottgera

Wstępnie zakładano, że biuro będzie mieściło się na ulicy Gryfitów. Ale okazuje się, że jeszcze lepszą lokalizacją z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych jest budynek w którym znajduje się zespół ds orzekania o niepełnosprawności. Jak poinformował dziś starosta Tomasz Tamborski - Dziś z roboczą wizytą przyjechała do Kołobrzegu zastępca dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie Pani Mariola Cieśla. Przedstawiliśmy naszą propozycję lokalizacji Biura Paszportowego przy ulicy Grottgera. Wstępnie pomieszczenia zostały zaakceptowane. Dziękuję Zbigniewowi Boguckiemu - Wojewodzie Zachodniopomorskiemu za podjęcie szybkich działań. Jeżeli wszystko się uda, to punkt zostanie otwarty w ciągu najbliższych miesięcy. Czekamy na kolejne wytyczne i realizację.

Dla mieszkańców Kołobrzegu i gminy oznaczało by to koniec wyjazdów do Koszalina czy Gryfic.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama