Scattered Clouds

19°C

Kołobrzeg

5 lipca 2022    |    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
5 lipca 2022    
    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Znamy już szczegóły powstania biura paszportowego

Znamy już więcej szczegółów dotyczących funkcjonowania biura paszportowego. Powiat Kołobrzeski zabezpieczy pomieszczenie, które musi być dostępne dla osób niepełnosprawnych. Wstępnie myślano o pomieszczeniu w Hotelu Centrum, niestety nie spełnia ono norm technicznych dla niepełnosprawnych. Zapewne będzie to jeden z pokoi w budynku starostwa na Gryfitów. W tej chwili trwa ustalanie szczegółów na linii starostwo - Wojewoda. Kiedy będzie uruchomione? Wszystko w tej chwili leży w gestii Wojewody Zachodniopomorskiego. Zatrudniona osoba do obsługi paszportów będzie na etacie wojewódzkim. Tym samym powinny skończyć się dwukrotne wycieczki do Koszalina lub Gryfic. - poinformował starosta Tomasz Tamborski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama