19 marca 2024    |    Imieniny: Józef, Bogdan, Marek
    Imieniny: Józef, Bogdan, Marek

Święto Zespołu Szkół im. Bolesława Krzywoustego

We wtorek 17 maja 2022 roku odbyło się święto Zespołu Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego połączone z Dniem Otwartych Drzwi dla ósmoklasistów. Rozdane zostały nagrody w konkursie kulinarnym, w którym zwycięzcą został Wiktor Duwe ze Szkoły Podstawowej nr 3. Dyrektor placówki Dominika Caune wręczyła również statuetki wykonane przez BL Serwis Stal Nierdzewna w trzech kategoriach: Pracodawca Roku - Hotel Aquarius SPA , Zawodowiec Roku - Michał Wojtaszek, Przyjaciel Szkoły - Pan Adam Wierzbowski. W imieniu starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego głos na uroczystości zabrał członek Zarządu Powiatu Mirosław Tessikowski. Składając życzenia, poinformował, że Zarząd Powiatu z okazji święta szkoły ufundował tablicę multimedialną do pracowni mechanicznej, która pojawi się już niebawem. Wśród zaproszonych gości był Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Artur Wasiewski oraz radni powiatowi.