Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Święto Zespołu Szkół im. Bolesława Krzywoustego

We wtorek 17 maja 2022 roku odbyło się święto Zespołu Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego połączone z Dniem Otwartych Drzwi dla ósmoklasistów. Rozdane zostały nagrody w konkursie kulinarnym, w którym zwycięzcą został Wiktor Duwe ze Szkoły Podstawowej nr 3. Dyrektor placówki Dominika Caune wręczyła również statuetki wykonane przez BL Serwis Stal Nierdzewna w trzech kategoriach: Pracodawca Roku - Hotel Aquarius SPA , Zawodowiec Roku - Michał Wojtaszek, Przyjaciel Szkoły - Pan Adam Wierzbowski. W imieniu starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego głos na uroczystości zabrał członek Zarządu Powiatu Mirosław Tessikowski. Składając życzenia, poinformował, że Zarząd Powiatu z okazji święta szkoły ufundował tablicę multimedialną do pracowni mechanicznej, która pojawi się już niebawem. Wśród zaproszonych gości był Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Artur Wasiewski oraz radni powiatowi.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama