Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Konferencja "Zżyj się z życiem. Samookaleczenia i samobójstwa dzieci i młodzieży"

W piątek 13 maja 2022 roku w Hotelu Diune w Kołobrzegu odbyła się konferencja "Zżyj się z życiem. Samookaleczenia i samobójstwa dzieci i młodzieży", zorganizowana przez Fundację "Na Przekór Przeciwnościom", której współorganizatorem był powiat kołobrzeski.

Patronat nad konferencją objął starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz Polskie Towarzystwo Suicydologiczne. Wśród prelegentów, obok psychologa i prezesa fundacji Jacka Pawłowskiego, były członkinie Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, wykładowczynie i ekspertki: dr Halszka Witkowska, Lucyna Kicińska i Danuta Sowińska.

Konferencję transmitowaliśmy na żywo:

Część 1

Część 2

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama