Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

28 września 2022    |    Imieniny: Marek, Wacław
28 września 2022    
    Imieniny: Marek, Wacław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Był nielegalny parking i już go nie ma, są słupki...

Na ulicy Morawskiego od dłuższego czasu po prawej i lewej stronie odbywało się parkowanie pojazdów. Pojazdy parkowały na trawniku. Aż do dziś... Firma zajmująca się oznakowaniem zamontowała na zlecenie Urzędu Miasta od rana ponad 50 słupków skutecznie blokując możliwość parkowania. Jeden pojazd został nawet uwięziony, ale będzie miał szansę się wydostać usłyszeliśmy od pracowników firmy. Obok na ulicy Wschodniej znajdują się nowe miejsca parkingowe, ale należą one do strefy płatnego parkowania. Od jutra więc zarówno pracownicy okolicznych hoteli jak i turyści będą zmuszeni zapłacić za miejsce postojowe. Jak udało nam się ustalić Straż Miejska nie nadążała z wystawianiem mandatów. Docelowo miejsce to ma stać się w przyszłości ciągiem pieszo rowerowym.

Poprosiliśmy o komentarz i informację rzecznika prasowego prezydenta, jednak nie oddzwonił.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama