Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

20 maja 2022    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
20 maja 2022    
    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


200 kg odpadów rybnych wylało się w nocy na drodze S6

Przed godziną 1:00 w nocy służby drogowe S6 zostały poinformowane o rozlanych odpadach rybnych na 94 kilometrze, pomiędzy odcinakami Ustronie Morskie, a Kołobrzeg. Kierowca przewożący odpady, prawdopodobnie nie zachował odpowiedniej prędkości tuż przed zwężeniem drogi z powodu remontu. Na jezdnię wylało się prawie 200 kg ryb. Odpady były rozlane na odcinku około 100m. Na drodze było bardzo ślisko i niebezpiecznie. Zamknięto więc odcinek Ustronie Morskie - Kołobrzeg i pracownicy służby drogowej przystąpili do uprzątnięcia drogi. Po kilku godzinach ruch przywrócono. Trwa poszukiwanie kierowcy, który nie zatrzymał się i nie uprzątnął po sobie śmierdzącego bałaganu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama