20 maja 2022    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
20 maja 2022
    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

200 kg odpadów rybnych wylało się w nocy na drodze S6

Przed godziną 1:00 w nocy służby drogowe S6 zostały poinformowane o rozlanych odpadach rybnych na 94 kilometrze, pomiędzy odcinakami Ustronie Morskie, a Kołobrzeg. Kierowca przewożący odpady, prawdopodobnie nie zachował odpowiedniej prędkości tuż przed zwężeniem drogi z powodu remontu. Na jezdnię wylało się prawie 200 kg ryb. Odpady były rozlane na odcinku około 100m. Na drodze było bardzo ślisko i niebezpiecznie. Zamknięto więc odcinek Ustronie Morskie - Kołobrzeg i pracownicy służby drogowej przystąpili do uprzątnięcia drogi. Po kilku godzinach ruch przywrócono. Trwa poszukiwanie kierowcy, który nie zatrzymał się i nie uprzątnął po sobie śmierdzącego bałaganu.