20 maja 2022    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
20 maja 2022
    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Rodzina zafundowała 94-letniej kolobrzeżance odlotowy prezent urodzinowy

Na 94 urodziny można kupić babci ciepłe kapcie, zestaw witamin albo... zafundować lot awionetką. Tak właśnie zrobiła rodzina pani Marii Kisiel, która wiedziała, że w ten sposób spełni marzenie seniorce rodu, jednej z najstarszych mieszkanek Kołobrzegu.

3 maja 2022 r.obchodziła urodziny oraz imieniny. Z tej okazji otrzymała od rodziny wyjątkowy prezent: przelot samolotem nad Kołobrzegiem. To było spełnienie jej wieloletnich marzeń, aby odbyć lot nad miastem, w którym żyje od 1952 roku. Dzięki pomocy pilota z lotniska w Podczelu wreszcie je spełniła. W trakcie podróży przeleciała m.in. nad  kamienicą, w której mieszka od 70 lat. Lot pani Marii był też wyzwaniem dla pilota, p. Bartosza, który po raz pierwszy gościł pasażera-seniora.

Mama była zachwycona - podkreśla syn Andrzej Kisiel. - Żałowała tylko, że skończyło się to tak szybko.

A my życzymy Pani Marii dużo zdrowia i siły, jak zdradziła nam rodzina, na 100 urodziny obiecano jej darmowy lot nad miastem.