Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

20 maja 2022    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
20 maja 2022    
    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Rodzina zafundowała 94-letniej kolobrzeżance odlotowy prezent urodzinowy

Na 94 urodziny można kupić babci ciepłe kapcie, zestaw witamin albo... zafundować lot awionetką. Tak właśnie zrobiła rodzina pani Marii Kisiel, która wiedziała, że w ten sposób spełni marzenie seniorce rodu, jednej z najstarszych mieszkanek Kołobrzegu.

3 maja 2022 r.obchodziła urodziny oraz imieniny. Z tej okazji otrzymała od rodziny wyjątkowy prezent: przelot samolotem nad Kołobrzegiem. To było spełnienie jej wieloletnich marzeń, aby odbyć lot nad miastem, w którym żyje od 1952 roku. Dzięki pomocy pilota z lotniska w Podczelu wreszcie je spełniła. W trakcie podróży przeleciała m.in. nad  kamienicą, w której mieszka od 70 lat. Lot pani Marii był też wyzwaniem dla pilota, p. Bartosza, który po raz pierwszy gościł pasażera-seniora.

Mama była zachwycona - podkreśla syn Andrzej Kisiel. - Żałowała tylko, że skończyło się to tak szybko.

A my życzymy Pani Marii dużo zdrowia i siły, jak zdradziła nam rodzina, na 100 urodziny obiecano jej darmowy lot nad miastem.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama