Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bańkowska oskarża Dąbkowskiego o pomówienie

W czwartek pisaliśmy o umorzeniu przez Prokuraturę Rejonową w Kołobrzegu śledztwa w sprawie Anny Bańkowskiej (przeczytaj). Chodził o wywiad, jakiego Dąbkowski udzielił w Radio Kołobrzeg i Miastokolobrzeg.pl, w sprawie załatwiania mu pracy w Miejskiej Energetyce Cieplnej. Radny Rady Miasta wskazywał tu właśnie Bańkowską, a ta publicznie zaprzeczyła, choć nie chciała tego zrobić w postaci odpowiedzi na pytania dziennikarzy.

Anna Bańkowska wezwała Artura Dąbkowskiego do przeprosin, a ponieważ ten przepraszać nie zamierza, sprawa została skierowana poprzez prywatny akt oskarżenia do sądu. Wobec Dąbkowskiego podnoszony jest zarzut z art. 212 kodeksu karnego, mówiący o pomówieniu za pomocą środków masowego komunikowania, za co grozi do 2 lat więzienia. Dąbkowski już wcześniej deklarował, że przepraszać nie będzie i przebieg spotkania z Anną Bańkowską opisze w sądzie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama