Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Prokuratura umarza śledztwo w sprawie Bańkowskiej

W listopadzie pisaliśmy, że po audycji w Radio Kołobrzeg, podczas której radny Artur Dąbkowski wyjawił, że pracę w Miejskiej Energetyce Cieplnej otrzymał dzięki wsparciu Anny Bańkowskiej, obecnej szefowej kołobrzeskiej Platformy Obywatelskiej. Materiały do prokuratury w tej sprawie przesłał radny Maciej Bejnarowicz i Jacek Woźniak (przeczytaj). Jak ustaliliśmy, po przesłuchaniu Artura Dąbkowskiego, śledztwo zostało umorzone, z racji tego, że - zdaniem prokuratury - w sprawie nie doszło do czynu zabronionego, czyli do udzielenia korzyści majątkowej bądź osobistej w zamian za pośrednictwo w załatwieniu sprawy w instytucji państwowej, samorządowej, itd. Przypomnijmy, że Anna Bańkowska po ujawnieniu całej sprawy do tej pory nie odpowiedziała na pytania naszej redakcji, zwołała natomiast briefing prasowy, w którym udział wzięły zaproszone media, które nigdy wcześniej o sprawie nie pisały i nie dokonały żadnych ustaleń. Co ciekawe, prokuratura nie przesłuchała autorów artykułu co do ich wiedzy w przedmiotowej sprawie załatwiania pracy Arturowi Dąbkowskiemu w MEC...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama