28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Czy Kołobrzeg będzie miał swoje reklamowe literki na deptaku ?

Temat ten poruszyliśmy w zeszłą środę podczas audycji Studio Reduta, w której rozmawialiśmy z Dariuszem Zawadzkim. Jak przypomnieliśmy jeszcze za poprzedniej kadencji to właśnie Jerzy Wolski zaproponował ustawienie dużych liter składających się na napis Kołobrzeg przy czym druga literka o była sercem. Pomysł ten niestety przepadł. Jeszcze w 2019 roku opiniował to zespół do spraw upiększania miasta. Litery miały pojawić się po prawej stronie przy wejściu na molo. Niestety wtedy trzeba było by usunąć kilka drzew. Teraz z interpelacją do Prezydent Miasta zwrócił się Dariusz Zawadzki. Literki miałyby być podświetlane, i stanowić spory ekwiwalent promocyjny dla naszego miasta. Gdzie i w jakiej formie pojawi się ten napis zapewne dowiemy się niedługo. W okolicach Kołobrzegu swoje napisy posiadają Ustronie Morskie, Rewal (zdjęcie wprowadzające), Niechorze, Mielno czy Koszalin. Czy w Kołobrzegu doczekamy się i takiej formy promocji? Szkoda, że pomysł przepadł na kilka lat.

Zdjęcie wprowadzające do artykułu pochodzi z realizacji takiego napisu dla Gminy Rewal przez firmę graffico.pl, która wyraziła zgodę na publikację zdjęcia.