Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

26 maja 2022    |    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
26 maja 2022    
    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Wymuszenie przyczyną kolizji na 6  Dywizji Piechoty

W sobotnie popołudnie doszło do kolizji dwóch pojazdów na 6 Dywizji Piechoty na wysokości cmentarza. Kierująca nissanem kobieta jadąc w kierunku Zieleniewa poruszała się prawym pasem, chciała skręcić na myjnię stacji benzynowej i rozpoczęła manewr skrętu w lewo. Nie upewniła się jednak, że obok jedzie drugi pojazd opel i uderzyła w niego. Siła uderzenia spowodowała, że oba pojazdy wylądowały na poboczu. Na miejscu zjawił się patrol policji. Po upewnieniu się, że nikt nie wymaga pomocy medycznej, kierująca kobieta otrzymała mandat. Ze względu na uszkodzenia pojazdów nie mogły one same odjechać, zostały odholowane z miejsca zdarzenia. Przez około 30 minut występowały tam utrudnienia w ruchu. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama