26 maja 2022    |    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
26 maja 2022
    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna

Wymuszenie przyczyną kolizji na 6  Dywizji Piechoty

W sobotnie popołudnie doszło do kolizji dwóch pojazdów na 6 Dywizji Piechoty na wysokości cmentarza. Kierująca nissanem kobieta jadąc w kierunku Zieleniewa poruszała się prawym pasem, chciała skręcić na myjnię stacji benzynowej i rozpoczęła manewr skrętu w lewo. Nie upewniła się jednak, że obok jedzie drugi pojazd opel i uderzyła w niego. Siła uderzenia spowodowała, że oba pojazdy wylądowały na poboczu. Na miejscu zjawił się patrol policji. Po upewnieniu się, że nikt nie wymaga pomocy medycznej, kierująca kobieta otrzymała mandat. Ze względu na uszkodzenia pojazdów nie mogły one same odjechać, zostały odholowane z miejsca zdarzenia. Przez około 30 minut występowały tam utrudnienia w ruchu. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi.