Few Clouds

27°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zaszczepi się policjantów, nauczycieli, posłów już nie...

O tzw. "ustawie Hoca" mówi się już od kilku tygodni. Wzbudziła ona niemałe zainteresowanie i kontrowersje, a media odmieniają nazwisko kołobrzeskiego parlamentarzysty przez przypadki. Wszystko za sprawą opozycji w partii posła Hoca, co spowodowało, że PiS coraz bardziej staje się zakładnikiem lobby antysczepionkowego i to pomimo przekroczenia 100 tysięcy zgonów z powodu tej choroby.

W mijającym tygodniu, podczas posiedzenia Komisji Zdrowia, posłowie podjęli decyzję, że sami nie będą podlegali obowiązkowi szczepień. Takie rozwiązania poparło sporo posłów Zjednoczonej Prawicy, w tym poseł Czesław Hoc. Co ciekawe, obowiązek szczepień mają nauczyciele i pracownicy służb mundurowych. Ustawa, co do zasady, jest krytykowana niemal przez wszystkich. Przeciwnicy szczepień zarzucają jej łamanie swobód obywatelskich, a zwolennicy - wybicie wszystkich zębów i fasadowość, która nikogo przed czym nie ochroni, choć niemal każdego dnia umiera kilkaset osób. Na razie, ograniczenia nakładane są na obywateli, posłowie mogą robić co chcą, bo sami stanowią prawo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama