Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

23 maja 2022    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2022    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


młodzieżowa rada miasta kołobrzeg

Działasz na rzecz mieszkańców i miasta? Jesteś członkiem samorządu uczniowskiego, udzielasz się w organizacjach pozarządowych, a może masz pomysły na integrację i współpracę wśród kołobrzeskiej młodzieży? Spróbuj swoich sił w Młodzieżowej Radzie Miasta Kołobrzeg, która jest reprezentacją młodzieży uczącej się na terenie naszego miasta oraz pełni rolę doradczo-konsultacyjną dla Prezydenta Miasta Kołobrzeg.

Młodzieżowy radny może na własnej skórze przekonać się, jak pracuje samorząd, może wyrazić w ten sposób swoje zdanie, zainteresować dorosłych radnych danym tematem, problemem. Rada podejmuje dużo inicjatyw dla mieszkańców, organizuje różnego rodzaju akcje, również dobroczynne. Młodzieżowa Rada Miasta opiniuje uchwały, może też podejmować uchwały ze swoimi pomysłami czy wnioskami, które trafiają później do Prezydenta Miasta lub Rady Miasta Kołobrzeg.

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Kołobrzeg odbędą się 24 stycznia 2022 roku. W okręgu wyborczym stanowiącym szkołę podstawową wybiera się jednego radnego, a w okręgu wyborczym stanowiącym szkołę ponadpodstawową wybiera się dwóch radnych.

Zasady, terminarz wyborów do MRM Kołobrzeg, wzory kart do głosowania, oświadczeń kandydatów oraz protokół z wyborów znajdują się w Zarządzeniu Prezydenta Miasta nr 134/21 z 29 grudnia 2021 r.

https://i-kolobrzeg.pl/aktualnosc-1152-wybory_do_mlodziezowej_rady_miasta.html

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama