Light rain

8°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


piaskarka wypadek pijany nietrzeźwy policja

W świąteczny, sobotni poranek doszło do kolizji piaskarki i pojazdu osobowego. Niestety kierujący osobówką, 23-letni mężczyzna nie zapanował nad pojazdem i wpadł w poślizg. Dodatkowo kierujący był pod wpływem alkoholu i nie posiadał uprawnień. Za swój brak wyobraźni odpowie przed sądem, gdzie grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Mimo skierowania licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności oraz nie wsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu, cały czas nie brakuje nieodpowiedzialnych osób.

W pierwszy dzień świąt, do komendy w Kołobrzegu dotarło zgłoszenie o kolizji. Na ulicy Wylotowej kierujący pojazdem marki Nissan nie zachował odpowiedniej prędkości do warunków panujących na drodze, przez co wpadł w poślizg i najechał na tył pracującej na tej ulicy piaskarki. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale badanie trzeźwości kierujących wykazało, że 23-letni sprawca zdarzenia jest nietrzeźwy. Mężczyzna „wydmuchał” ponad 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo nie posiadał prawa jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i 2 lata pozbawienia wolności.

info : KPP Kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama