Light rain

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

piaskarka wypadek pijany nietrzeźwy policja

W świąteczny, sobotni poranek doszło do kolizji piaskarki i pojazdu osobowego. Niestety kierujący osobówką, 23-letni mężczyzna nie zapanował nad pojazdem i wpadł w poślizg. Dodatkowo kierujący był pod wpływem alkoholu i nie posiadał uprawnień. Za swój brak wyobraźni odpowie przed sądem, gdzie grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Mimo skierowania licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności oraz nie wsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu, cały czas nie brakuje nieodpowiedzialnych osób.

W pierwszy dzień świąt, do komendy w Kołobrzegu dotarło zgłoszenie o kolizji. Na ulicy Wylotowej kierujący pojazdem marki Nissan nie zachował odpowiedniej prędkości do warunków panujących na drodze, przez co wpadł w poślizg i najechał na tył pracującej na tej ulicy piaskarki. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale badanie trzeźwości kierujących wykazało, że 23-letni sprawca zdarzenia jest nietrzeźwy. Mężczyzna „wydmuchał” ponad 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo nie posiadał prawa jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i 2 lata pozbawienia wolności.

info : KPP Kołobrzeg