Light rain

28 maja 2022
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

ciągnik kołobrzeg

Na parkingu przed marketem "E.Leclerc" ustawiły się ciągniki siodłowe i traktory - wszystkie świątecznie ozdobione. W ten sposób, w bożonarodzeniowej atmosferze odbywała się zbiórka środków finansowych, karmy oraz wyposażenia dla Schroniska dla Zwierząt w Kołobrzegu. Zainteresowanie było dość duże, bo pojazdy były widoczne z daleka i przyciągały ciekawskich spacerowiczów. Organizatorem akcji było Schronisko dla Zwierząt "Reks" w Kołobrzegu i Klaudia Strzechmińska.