Light rain

8°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


policja kołobrzeg dary paczki bezdomni potrzebujący

Ciepły szalik, rękawiczki, czapka, skarpetki, element odblaskowy i coś słodkiego. Takie przedmioty znalazły w swoich paczkach osoby bezdomne przebywające w kołobrzeskim schronisku. Akcje zorganizowali policjanci OPP Szczecin wraz z funkcjonariuszami z Kołobrzegu.

W okresie świątecznym każdy powinien czuć się szczęśliwie i bezpiecznie. Jest to szczególny czas, kiedy możemy sprawić, by ktoś zaznał te uczucia. Mamy nadzieje, że w związku ze świąteczną akcją jaką zorganizowali policjanci OPP Szczecin i KPP Kołobrzeg obdarowane osoby poczują, że ich los nie jest nam obojętny.

Pamiętajmy, że każdego roku w Polsce przez wychłodzenie organizmu umiera wiele osób. Nie bądźmy obojętni! Dbajmy o siebie nawzajem!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama