Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

23 maja 2022    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2022    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


kolizja wypadek policja łopuskiego opel

Przed południem w Kołobrzegu na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej i Łopuskiego doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Kierujący mercedesem wyjeżdżał z ulicy Łopuskiego i zamierzał jechać nadal prosto w kierunku przychodni Intermedical, kierująca oplem jechała ulicą Jedności Narodowej w kierunku ulicy Wolności. Na środku skrzyżowania doszło do zderzenia, kierująca oplem próbowała jeszcze odbić w prawo i uderzyła w znajdujący się tam mur. Nikomu na szczęście nic się nie stało. Oba pojazdy zostały uszkodzone na tyle, że niemożliwa była ich dalsza jazda. Na miejscu zjawiła się policja, która przebadała kierujących na trzeźwość oraz ustaliła okoliczności kolizji. Kierującego mercedesem ukarano mandatem, a pojazdy zostały odholowane.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama