23 maja 2022    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2022
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

kolizja wypadek policja łopuskiego opel

Przed południem w Kołobrzegu na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej i Łopuskiego doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Kierujący mercedesem wyjeżdżał z ulicy Łopuskiego i zamierzał jechać nadal prosto w kierunku przychodni Intermedical, kierująca oplem jechała ulicą Jedności Narodowej w kierunku ulicy Wolności. Na środku skrzyżowania doszło do zderzenia, kierująca oplem próbowała jeszcze odbić w prawo i uderzyła w znajdujący się tam mur. Nikomu na szczęście nic się nie stało. Oba pojazdy zostały uszkodzone na tyle, że niemożliwa była ich dalsza jazda. Na miejscu zjawiła się policja, która przebadała kierujących na trzeźwość oraz ustaliła okoliczności kolizji. Kierującego mercedesem ukarano mandatem, a pojazdy zostały odholowane.